O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem projektowym zajmującym się wszelkiego rodzaju inwestycjami budowlanymi na terenie powiatu wejherowskiego oraz okolicznych. Mając kilkuletnie doświadczenie w zakresie działalności, zapewniamy profesjonalną obsługę, nieszablonowe podejście do podejmowanych wyzwań oraz konkurencyjne ceny.

Dlaczego my?

Ponieważ w polskiej rzeczywistości inwestycje budowlane wymagają kreatywnego i elastycznego podejścia. Aby poradzić sobie w gąszczu skomplikowanych przepisów, a przy tym zachować estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo projektowanych obiektów, warto podjąć współpracę z doświadczonym zespołem, który podoła wszystkim tym zadaniom i będzie służył pomocą na każdym etapie inwestycji.

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych – domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, garażowych, usługowych, produkcyjnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Nasz zespół ma doświadczenie przy każdym z tych rodzajów inwestycji, a w ramach swojej działalności służy pomocą przy wszystkich etapach zamierzenia budowlanego – począwszy od rozpoznania możliwości, poprzez projekt i prowadzenie wszelkich formalności administracyjnych oraz uzyskanie pozwolenia na budowę, a skończywszy na pełnej współpracy podczas trwania robót i uzyskaniu zgody na użytkowanie obiektu.

Gdzie nas znaleźć?

Nasza siedziba znajduje się w centrum Wejherowa, w województwie Pomorskim. Obszar naszego działania obejmuje powiat wejherowski oraz sąsiednie – nie mamy jednak w zwyczaju się ograniczać, więc w razie potrzeby możemy nawiązać współpracę również w innych miejscach na terenie Polski.